Skoči na glavno vsebino

SEZNAM GRADIV 2019/20

SEZNAM GRADIV 2019/20

Spoštovani starši in učenci,

objavljamo sezname izbranih gradiv za šolsko leto 2019/2020.

Seznami:

Izbor UČBENIKI 2019/2020 (kar se dobi preko učbeniškega sklada)

Izbor DELOVNI ZVEZKI 2019/2020 (kupite sami)

Izbor POTREBŠČIN 2019/2020 (potrebščine in ostala gradiva – kupite sami)

KOMPLET UČBENIKOV za določen razred si učenci lahko izposodijo iz učbeniškega sklada na šoli. Za vse učence OŠ Boštanj, ki želijo biti uporabniki učbeniškega sklada, je izposoja brezplačna. Za to starši samo izpolnite obrazec o soglasju (obrazec je ob promocijskem gradivu Kopije nove) in ga oddajte razredničarki do petka, 21. 6. 2019.

PRVOŠOLCI in DRUGOŠOLCI bodo učbenike oziroma delovne zvezke prejeli v šoli brezplačno v prvih dneh novega šolskega leta. Ostale potrebščine starši nabavite sami.

DELOVNE ZVEZKE ter POTREBŠČINE in ostala gradiva lahko kupite v trgovini, ki jo izberete sami ali preko naročilnice. Vso promocijsko gradivo in naročilnice različnih ponudnikov smo učencem že razdelili.

Prosimo, da preverite istovetnost seznamov na naročilnicah s seznamom na spletni strani, saj za napake pri tiskanju ne odgovarjamo.

Želimo vam mirne in lepe počitniške dni.

 

Skrbnica učbeniškega sklada

Darinka Bizjak

 

Dostopnost