SEZNAM GRADIV 2017/18

Spoštovani starši in učenci,

objavljamo sezname izbranih gradiv za šolsko leto 2017/2018.

Seznami:

SEZNAM GRADIV 2017/2018 (kar se dobi preko učbeniškega sklada)

SEZNAM GRADIV 2017/2018 (delovni zvezki, potrebščine in ostala gradiva – kupite sami)

KOMPLET UČBENIKOV za določen razred si učenci lahko izposodijo iz učbeniškega sklada na šoli. Vsi učenci OŠ Boštanj, ki želijo biti uporabniki učbeniškega sklada, je zanje izposoja brezplačna. Za to starši samo izpolnite obrazec o soglasju (obrazec je ob promocijskem gradivu Kopije nove) in ga oddajte razredničarki do četrtka, 22. 6. 2017.

NOVOST ZA PRVOŠOLCE: delovne zvezke bodo učenci v novem šolskem letu prvič prejeli v šoli brezplačno na izposojo. Učenci jih bodo prejeli v prvih dneh novega šolskega leta. Ostale potrebščine starši nabavite sami.

DELOVNE ZVEZKE in potrebščine lahko kupite  v trgovini, ki jo izberete sami ali preko naročilnice. Vso promocijsko gradivo in naročilnice različnih ponudnikov, ki bodo poslane na šolo, bomo učencem razdelili do 16. junija 2017.

Prosimo, da preverite istovetnost seznamov na naročilnicah s seznamom na spletni strani, saj za napake pri tiskanju ne odgovarjamo.

Želimo vam mirne in lepe počitniške dni.

Skrbnica učbeniškega sklada

Silvestra Kotar