Urnik - nadomeščanja
easistent
PUBLIKACIJA 2014/15
POVEZAVE

ZAKONODAJA IN DOKUMENTI S PODROČJA IZOBRAŽEVANJA

gov_slika

wikipedia
Prijava



mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes80
mod_vvisit_counterVčeraj125
mod_vvisit_counterTa teden630
mod_vvisit_counterTa mesec630
mod_vvisit_counterSkupaj97893

Vaš IP: 54.83.224.32
,
Danes: 06 Mar, 2015
SLIKE
Prva stran

Aktualno

Dogodki

Dejavnosti v mesecu MARCU

3. 3. (torek) - Angleška bralna značka za učence od 4. – 6. razreda

4. 3. (sreda) - Angleška bralna značka za učence od 7. - 9. razreda

4. 3. (sreda) - Tekmovanje iz znanja o energetiki – Mladi genijalci (šolsko)

5. 3. (četrtek) - Predavanje za učence 6. razreda s strokovnjaki projekta NE – ODVISEN.SI v kulturnem domu  Senovo

7. 3. (sobota) - Tekmovanje iz znanja kemije (državno) – Leskovec pri Krškem

10. 3. (torek) - Skupna govorilna ura za starše učencev od 1. do 9. razreda

10. 3. (torek) - Oddelčni roditeljski sestanek za starše učencev 6. razreda – Izbirni predmeti, NPZ in oblike diferenciacije

10. 3. (torek) - Oddelčni roditeljski sestanek za starše učencev 5. razreda – Organizacija šole v naravi

10. 3. (torek) - Oddelčni roditeljski sestanek za starše učencev 3. razreda – Plavalna abeceda

10. 3. (torek) - Kulturni dan za učence 7. razreda in tehniški dan za učence 6. razreda – Čudoviti svet glasbil

10. 3. (torek) - Tekmovanje iz znanja geografije (regijsko)

11. 3. (sreda) - Tekmovanje iz Vesele šole (šolsko)

12. 3. (četrtek) - Občinski otroški parlament na temo »Izobraževanje in izbira poklica« na sevniškem gradu

13. 3. (petek) - Nemška bralna značka

17. 3. (torek) - Območno srečanje lutkarskih skupin v Kulturni dvorani Sevnica

19. 3. (četrtek) - Tekmovanje iz znanja matematike (šolsko)

23. 3. (ponedeljek) -Tekmovanje v kuharskih veščinah »Kuhna pa to«

24. 3. do 26. 3. - Simbioza – medgeneracijsko učenje s področja računalništva

24. 3. (torek) - Potopisno predavanje Maje Tamše – Potepanje po Gruziji, Armeniji in Azerbajdzanu

23. 3. – 27. 3. - Plavalna abeceda za učence 3. a in b razreda – v OŠ Leskovec pri Krškem

Gostovanje gledališke skupine v vrtcu Mavrica Trebnje z gledališko predstavo Čebelica in potepuh

27. 3. (petek) - Tekmovanje iz znanja fizike (regijsko)

31. 3. (četrtek) - Območno srečanje gledališko – dramskih skupin v Krmelju

30. 3. – 3. 4. - Šola v naravi za učence 5. a in b razreda – Žusterna Koper

1. 4. (sreda) - Tekmovanje iz znanja matematike (področno) – gostitelj OŠ Boštanj

Preventivni program »Izštekani« za učence 8. razreda

 
Projekti

IEV_logotip

PROJEKT ETIKA IN VREDNOTE

 

logo Zdrava šola

ZDRAVA ŠOLA

 

thumb_sadezi_druzbe

SADEŽI DRUŽBE

thumb_zlati_soncek

ZLATI SONČEK

thumb_krpan

KRPAN - športni program

thumb_leon

POLICIST LEON SVETUJE

thumb_muri

BRALNA PISMENOST