Skoči na glavno vsebino
UČENKE OŠ BOŠTANJ POSTALE PODROČNE PRVAKINJE V ODBOJKI
.
V četrtek, 18. januarja 2024, je na Senovem (Osnovna šola XIV. divizije Senovo) potekalo področno prvenstvo v odboji za učenke. Tekmovanja so se udeležile najboljše ekipe iz vseh posavskih občin. Z borbenim duhom so se dekleta lotila vsake tekme.
.
Ekipa je pokazala visok nivo igre in ekipnega duha.
.
V prvem krogu tekmovanja so premagale učenke iz Radeč, Globokega in Senovega. S tem so se uvrstile v polfinale in v napeti tekmi osvojile zmago proti Osnovni šoli Brežice. V finalu jih je čakala ekipa Osnovne šole Leskovec pri Krškem. Tudi njih se niso ustrašile in z borbeno igro zasluženo osvojile naslov področnih prvakinj v odbojki. Z zmago so se uvrstile na četrtfinale državnega prvenstva, ki bo potekalo v mesecu februarju. Čestitamo tudi vsem ostalim dekletom iz drugih osnovnih šol, da so bile naše močne nasprotnice.
.
Naslov najboljše igralke prvenstva je osvojila Sanja Dreža.
.
Čestitke ekipi za navdušujoče predstave, srčnost in zasluženo zmago na področnem prvenstvu v odbojki!
.
področno tekmovanje v odbojki – učenke
Dostopnost