Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 30. 3., se nas je šest učencev, predstavnikov šolske skupnosti, odpravilo na izlet v Planico.

Ob 5. 20 zjutraj smo se zbrali na avtobusni postaji v Sevnici in se odpravili proti Planici. Vožnja z avtobusom je trajala približno dve uri in pol. Ko smo prispeli, smo se namestili na tribuno in počakali na začetek kvalifikacij. Med kvalifikacijami smo kar se da glasno navijali za naše športnike in si privoščili pokovko. Po končanih kvalifikacijah smo si privoščili topel obrok in uživali v koncertu, ki se je odvijal na odru. Po koncertu smo si kupili še nekaj spominkov in se odpravili proti domu. Ko smo prispeli v Boštanj, so nas tam že pričakali starši.

Dan smo preživeli v sončnem vremenu ter dobrem vzdušju in menim, da smo se imeli vsi lepo.

Ana Mak, 7. b

Dostopnost