Skoči na glavno vsebino

Tudi četrtek je minil v športnem vzdušju. Učenci od 6. do 9. razreda smo se namreč odpravili na pohod “okoli Sevnice”.

Zjutraj smo se zbrali pred šolo in se odpravili proti  Sv. Roku. Po približno uri in pol hoje smo prispeli na Sv. Rok, kjer smo postali za par minut, nato pa smo nadaljevali pot v smeri Lamperč. Po 45-minutni hoji smo prispeli na želeno destinacijo. Tam smo pomalicali in se malo poigrali z bližnjimi kozami in mucki. Potem smo se počasi odpravili naprej. Do sevniškega gradu pa smo potrebovali približno 1 uro in 45 minut. Ko smo prispeli do gradu, smo se ustavili v grajskem parku in še malo pojedli, nato pa smo se odpravili nazaj do šole. Ko smo prispeli do šole, smo bili vsi zelo utrujeni. Nekateri so si privoščili še slasten kostanj, ostali pa smo se odpravili domov.

Ana Mak, 7. b

                                                       

 

Dostopnost