Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 16. junija, smo učenci 1. a in 1. b razreda skupaj z učiteljicami eno noč prespali kar v šoli. Učilnico smo spremenili v veliko spalno deželo in se kar hitro odpravili v veliko telovadnico, kjer smo si najprej ogledali gimnastično prireditev nato pa se dodobra razmigali v premagovanju poligona.

Potem nas je pričakalo presenečenje. Učenki Lana in Teja sta nas pogostili s slastnim sladoledom, saj bosta kmalu praznovali rojstni dan.

Ko je nehalo deževati, smo se še pred večerjo odpravili na krajši sprehod po Boštanju in si zakurili ogenj. Po večerji, slastnem »hotdogu«, smo zaplesali v mini disku in uživali ob dobri glasbi in pisanih lučkah.

Po večernem umivanju nas je pravljica popeljala v sladke sanje.

Mami, ati, LAHKO NOČ. Se vidimo jutri.

Vaši prvošolci.

 

Dostopnost