Skoči na glavno vsebino

Peti dan smo preživeli aktivno. Po zajtrku smo bili na šolskem dvorišču razdeljeni v pet mešanih skupin. Tekmovali smo v štafeti, metu vorteksa, teku na 60m in teku s premagovanjem ovir. Kot vedno, sodelovanje je bilo pomembnejše od rezultatov. Nato je sledilo prijetno presenečenje. Otroci v sosednjem vrtcu so nam zapeli dobrodošlico v grškem in angleškem jeziku ter nam podarili knjižico svojih risbic. Povabili so nas v svoje učilnice, kjer smo sedli za mize ter drug drugemu narisali nekaj za spomin. Po čudovitem druženju z otroki smo se odpravili na kosilo.

Popoldne smo se spočili, malo nakupovali ter se kasneje uredili za ‘Kefi night’. V restavraciji smo se posedli za mize, ki so bile polne grških tradicionalnih dobrot. Kmalu so prišli tudi člani benda, ki nam je igral živo glasbo kar nekaj ur. Ko smo se najedli, smo se z navdušenjem učili grških plesnih korakov ter jih uporabljali pri plesu dolgo v večer. Menimo, da ni potrebno poudarjati, kako hitro smo to noč zaspali.

Se beremo,

Alja, Ana, Ema, Luka, Nina in učiteljici

 

 

Dostopnost