Skoči na glavno vsebino

Učence, ki so med šolskim letom pridno brali in tako opravili bralno značko, smo prav posebej nagradili. Z avtobusom smo se odpeljali v Radeče, kjer sta nas pričakala zelo prijazna gostitelja v gostišču Križišče, ga. Mojca in g. Robi Marzidovšek. Ogledali smo si zbirko starodobnikov, se okrepčali s pico in posladkali s sladoledom. Sledilo je prosto igranje na igralih ob reki Savi. Nato smo se odpravili do Vrhovega, kjer nas je pričakala predsednica Prosvetnega društva Vrhovo, ga. Andreja Burkelc Klajn, ki nas je lepo pozdravila ter predstavila, da si bomo gledali predstavo »In milni mehurčki…«. Predstavo sta režirala naš učitelj g. Anže Rus in ga. Urška Klajn Marion, igrale pa so srednješolke in osnovnošolka, domačinke z Vrhovega in Radeč. Naši učenci so se vsem igralkam ter ge. Klajn zahvalili s šopkom travniškega cvetja, saj so v predstavi zelo uživali.

Želimo si, da bi v naslednjem šolskem letu imeli še več pridnih bralcev, saj nas bo ob zaključku bralne značke zagotovo čakalo spet prijetno presenečenje. Iskrena zahvala gre tudi naši ravnateljici, ki nam je omogočila tako prijetno preživet dan.

Dostopnost