Skoči na glavno vsebino

Naše razburljivo potovanje na Poljsko se je začelo že na vse zgodaj zjutraj. Ob 1.30 se nas je 5 učencev (Filip, Teodor, Iza, Lara in Živa) in 2 učiteljici (Sara Martinšek in Katja Cemič) odpeljalo do dunajskega letališča. Ob 6h smo že bili tam in počakali na letalo, let je potekel mirno in brez težav. Nato smo se z avtobusom odpravili do železniške postaje v Varšavi, od tu naprej pa z vlakom do naše končne destinacije – Radoma. Najprej smo se udobno namestili v hotelu Poniatowski, zatem pa se okrepčali v okusni restavraciji. Na poti nazaj do hotela smo opazili panoramsko kolo in se spontano odločili za vožnjo z njim. S ptičje perspektive smo tako lahko še bolje opazovali mesto in se navduševali nad njim. Vreme v Radomu nam je dopuščalo tudi zabavo na snegu in med hojo do hotela je priletela marsikatera snežna kepa. Dan smo zaključili s pripravo na jutrišnjo predstavitev, nazadnje pa smo utrujeni legli k zasluženem počitku.

Lara, Živa, Filip, Teodor, Iza

Dostopnost