Skoči na glavno vsebino

Dne 11. 10. 2021 smo imeli učenci 6.−9. razreda tehniški dan. Razdeljeni smo bili v 2 skupini. Najprej smo se učenci 6. in 7. razredov zbrali pred šolo in šli proti Šmarčni, medtem ko so 8. in 9. razredi odšli 15 minut kasneje proti Kompoljam.

Oba 6. in 7. razred smo najprej šli do Dolinškovega kozolca, kjer nam je prijazni gospod Dolinšek ponudil čaj. Razdelili smo se v 2 skupini, in sicer na 6. in 7. razred. 6. razred si je šel najprej ogledat kozolec, kjer so bili razstavljeni različni pripomočki, ki so jih uporabljali v starih časih. Medtem je 7. razred igral stare igre. Potem pa smo se še zamenjali.

Medtem, ko smo bili mi na Šmarčni, so bili učenci obeh 8. razredov in 9. razreda na igrišču na Kompoljah, kjer so se igrali različne igre z žogo, gumitvist, balinčke … Kasneje so prišli še oni h kozolcu, mi pa smo odšli na igrišče. Na koncu smo se vsi vrnili peš nazaj v šolo.

Ana Mak, 6. b

Dostopnost