Skoči na glavno vsebino

Teden otroka je v šoli vedno nekaj posebnega. Letos smo v 1. a in v 1. b razredu kljub vremenskim napovedim, da nas bo skoraj cel teden spremljal dež, preživeli razigrano. Jutra so bila v šoli obarvana pravljično in gibalno. V ponedeljek nas je v pisanih jesenskih barvah pričakal gozd. Tam smo opazovali različne drevesne liste in nabirali jesenske plodove. V torek pa smo si prelepo jesen pričarali v učilnici, saj smo ustvarjali iz jesenskih plodov. V sredo smo spoznavali znamenitosti Slovenije ter ugotovili, kako lepa je naša dežela Slovenija. Obiskali smo tudi šolsko knjižnico, kjer nas je pričakala pravljična vila in nam prebrala pravljico o čudežnem drevesu. Teden poln zanimivih dejavnosti smo zaključili s čajanko.

Učenci 1. a in 1. b razreda z učiteljicami

Dostopnost