Skoči na glavno vsebino

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je osnovnim šolam sporočilo, da je zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi Vlada RS 30. 10. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov. Ministrica je skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARSCoV-2 jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

Dodali so še, da v kolikor se epidemiološka slika v državi ne izboljša, obstaja možnost, da bo od 9. 11. 2020 dalje pouk potekal na daljavo.

OŠ Boštanj bo v naslednjem tednu ostala zaprta za vse učenke in učence. Po prejetju nadaljnjih informacij o pouku po 9. 11. 2020, vas bomo o tem nemudoma obvestili.

Prosimo vas, da konec naslednjega tedna ponovno spremljate šolsko spletno stran, kjer vas bomo obveščali o vseh podrobnostih organizacije dela na šoli.

Lep pozdrav

Vesna Vidic Jeraj, ravnateljica OŠ Boštanj

Dostopnost