Skoči na glavno vsebino

V petek in soboto, 25. in 26. 9. 2020, je na Osnovni šoli Krmelj potekal Podjetniški tabor Spirit za osnovnošolce zadnje triade, ki so se ga udeležili tudi učenci naše šole. Izvedene dejavnosti so bile namenjene pridobivanju osnovnih spretnosti za razvoj in promocijo podjetniške ideje. Ob zaključku tabora je osem skupin učencev OŠ Boštanj in OŠ Krmelj predstavilo ocenjevalni komisiji svoje ideje, s katerimi so nakazali velik podjetniški potencial. Po težki odločitvi komisije so 1. mesto za najboljšo podjetniško idejo Termometer LC prejele naše osmošolke, v sestavi Lara Lisec, Lea Simončič, Zala Androjna in Lucija Redenšek. Pridobile so denarno nagrado 100 evrov za nadaljnji razvoj projekta. Nagrado v kategoriji Najpogumnejša predstavitev je ravno tako prejela učenka naše šole Ana Lina Škornik.
S sodelovanjem na taboru so učenci resnično upravičili pregovor “Na mladih svet stoji”.

dav

Mateja Jazbec

Dostopnost