Skoči na glavno vsebino

Spoštovani učenci in starši!

Z veseljem ugotavljam, da se pri poku na daljavo trudite vsi – učenci, učitelji in starši. Z delom kažete svoje odgovorno vedenje v izrednih razmerah. Vsi vemo, da moramo v času, ko delamo od doma, narediti kar največ, da bomo lahko uspešno zaključili šolsko leto. Potrebno bo nadaljevati s snovjo, utrjevati in ponavljati znanje. Učitelji se trudijo, da bi bila navodila jasna, učenci pa sodelujete po najboljših močeh.

V petek, 10. 4. 2020, bomo imeli tehniški dan. Od svojih razrednikov boste prejeli natančna navodila o delu, dan preživite ustvarjalno in sproščeno, v krogu svoje družine.

Želim vam uspešno delo in vesele praznike!

Vesna Vidic Jeraj, ravnateljica

Pošiljamo še 10 KORAKOV DO UČNEGA USPEHA PRI IZOBRAŽEVANJU NA DALJAVO

Posvetovalnica za učence in dijake Novo mesto.

Dostopnost