NASLOV DOKUMENTA: posebno obvestilo za starše o varstvu otrok

Spoštovani starši!

V skladu u okrožnico Ministrstva, ki smo jo dobili ravnatelji, in na podlagi Odloka o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, ki ga je vlada sprejela danes, sporočamo, da šole in vrtci do nadaljnjega ostajajo zaprti, in da je ukinjeno kakršnokoli organizirano varstvo otrok, saj je širjenje virusa COVID-19 najintenzivneje prav preko najmlajših, neposredno ogroženo pa je tudi vse zaposleno osebje.

S spoštovanjem.

Več:

https://www.gov.si/novice/2020-03-15-posebno-obvestilo-ministrice-dr-simone-kustec-o-varstvu-otrok/

9680_Okroznica PEKLIC nujnega varstva

Priloga: okrožnica

Sevnica, 15. 3. 2020, ob 15.uri

Aktiv ravnateljev v sodelovanju z občino

(Skupno 5 obiskov, današnjih obiskov 1)