Skoči na glavno vsebino

V torek, 3. 3. 2020, so se nekateri učenci OŠ Boštanj prelevili v mlade novinarje in tonske mojstre. Tekom leta so na novinarskem krožku pripravljali ankete, vprašanja za intervjuje, spraševali svoje dedke in babice, mame in očete, raziskovali o svojem domačem kraju – Boštanju in raziskovali kot pravi novinarji. V torek pa je prišla radijska ekipa iz RTV Slovenije in so vse to posneli: tekmovalni posnetek, s katerim se bodo potegovali za glavno nagrado, izlet v Italijo. Posneli so tudi večji del oddaje, ki bo predvajan v oddaji Hudo na Radiu 1 v soboto ,7. 3. 2020, ob 9.05. Posneli so tudi spot, ki bo služil kot reklama za sobotno oddajo. Na koncu pa so vse skupaj tudi zmontirali. Po slikah lahko vidite, da so velik del montaže opravili sami. V soboto, 7.3 2020, pa se bodo odpravili v Ljubljano, kjer bodo preostali del oddaje posneli v živo.

Srečno mladi novinarji

 

Dostopnost