Skoči na glavno vsebino

V torek, 17. 12. 2019, je potekalo zasedanje Šolskega parlamenta. Udeležili so se ga predstavniki Šolske skupnosti, gospa ravnateljica Vesna Vidic Jeraj in gostje, ki so se prijazno odzvali našemu vabilu in s tem obogatili druženje. Tema parlamenta v letošnjem šolskem letu je Moja poklicna prihodnost. Učenci so se na parlament pripravljali že vse od meseca septembra, razmišljali poklicih, ki jih danes že poznamo in tudi o poklicih prihodnosti. Gostje, ki smo jih povabili, ga. Vesna Kralj – svetovalna delavka OŠ Boštanj, g. Gorazd Pfeifer – vodja proizvodnje NEK, g. Bruno Vidmar – soustanovitelj podjetja Gabaroni in g. Alfonz Žibert – župnik Župnije Boštanj, so predstavili svojo poklicno pot in svoje delo. Učenci so jim zastavljali zanimiva vprašanja, na katera so z veseljem odgovarjali in tako z nami delili svoje izkušnje. Po končani razpravi, smo parlament zaključili s pogovorom ob pogostitvi. Gostom parlamenta se še enkrat iskreno zahvaljujemo za njihov obisk.

Mentorici Šolske skupnosti Katja Gorišek in Mateja Jazbec

 

Dostopnost