Skoči na glavno vsebino

V petek,20.9. 2019 smo se učenke Lea Godec, Živa Srtlekar, Patricija Udovč in Lara Lisec z učiteljico Tadejo Udovč odpravile v Mokronog na podelitev priznanj za najbolj kulturno šolo. Najprej smo v mali telovadnici OŠ Mokronog pozajtrkovale in si ogledale kratek program. Nato smo se razdelili v skupine in imeli delavnice. Sledilo je kosilo, kasneje pa so nas razveselili še s sladoledom. Z našimi mentorji smo se nato odpravili do dvorane, kjer se nam je pridružila še ga. ravnateljica. Ogledali smo si program, ki so ga pripravili učenci in učiteljice OŠ Mokronog. Podelili so priznanja na posameznih področjih, priznanja za najbolj kulturno malo, srednjo in veliko šolo. Ko so podelili ta priznanja  je sledilo še priznanje za najbolj kulturno šolo 2019. Nihče več ni imel upanja,saj do zadnje nominacije nismo osvojili še nobenega priznanja, za največje priznanje pa smo si mislili,da smo premajhna šola. Potem pa je voditeljica izgovorila ime naše šole. Bile smo navdušene, vesele hkrati pa smo vse vedele, da nas čaka tudi veliko odgovornosti. Naše veselje je bilo zares nepopisno. Ponosni smo, da smo najbolj kulturna šola v letu 2019.

Dostopnost