Skoči na glavno vsebino

V letošnjem letu smo na naši šoli izvedli Simbiozo giba v Tednu otroka, od 1. 10. do 5. 10. 2018.

Letos smo se temu projektu priključili že peto leto zapored in veseli nas, da vsako leto privabimo večje število babic in dedkov. Tako so nam je letos pridružilo 55 babic in dedkov. Najbolj pridni so bili v 2. razredu, saj je skupaj s svojimi vnuki migalo kar 15 starih staršev. V tem razredu so imeli že lansko leto največji obisk.

Ker je bila osrednja tema Tedna otroka prosti čas in obuditev starih iger, smo tudi v sklopu Simbioze giba oživeli kar nekaj starih iger. Tako smo skakali v vrečah, se igrali gumitvist in ristanc, balinali… Najbolj veseli pa so bili iger »Kdo se boji črnega moža« in »Gnilo jajce«.

S temi aktivnostmi in igrami smo tudi naše obiskovalce popeljali nazaj v njihova otroška leta ter narisali nasmehe na njihovih obrazih.

Za zaključek pa le še: »Se vidimo spet čez leto dni«.

Andreja Vrtovšek, vodja projekta na OŠ Boštanj

Dostopnost