Skoči na glavno vsebino

Z učenci 2. b smo se v četrtek, 7. 6. 2018, odpravili k TVD Partizanu, kjer smo imeli cel dan pouk v naravi. S seboj smo nesli svoje najljubše odeje, ki smo jih razgrnili v senci pod lipami. Najprej smo začeli z računanjem, nadaljevali z branjem in poslušanjem pravljice Hišica iz kock. Po poslušanju smo svoje pravljične hišice tudi naslikali z voščenkami. Vmes smo opazovali naravo, poslušali ptičje petje ter kot pravi mali raziskovalci iskali drobne živalice. Dovolj časa smo imeli tudi za igro in sadno malico. Med poukom smo imeli prijeten obisk, saj nas je presenetil zelo prijazen par iz Avstralije in tako smo imeli tudi možnost, da smo govorili v angleščini. Dan je prehitro minil in že je bila ura 12, ko smo se morali vrniti v šolo. Z velikim veseljem bi podoben dan še kdaj ponovili.

Dostopnost