Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 22. 2. 2018, smo na OŠ Boštanj izvedli šolski otroški parlament. Letošnja tema, na katero smo debatirali, je Šolstvo in šolski sitem. Znotraj tega smo obdelali štiri podteme: učne vsebine in šola za življenje, učne metode in načini poučevanja ter medsebojni odnosi v šoli. Predstavniki šolske skupnosti so debatirali z g. Damijanom Gancem in go. Nino Krohne, z go. Neno Bedek, Silvestro Kotar in Vesno Kralj. V delavnicah so bili vsi zelo aktivni in pripravili kar nekaj predlogov, kaj bi si želeli, da bi se v šoli izboljšalo. O teh predlogih bomo v mesecu marcu debatirali še na občinskem otroškem parlamentu, ki bo letos v Radečah. V naslednjem šolskem letu pa bo naša naloga, da bomo določene predloge poskušali tudi uresničiti. Po skupni zaključni debati je sledilo kratko sproščeno druženje ob pogostitvi, ki so jo pripravili učenci sami.

Mentorici ŠS Andreja Vrtovšek in Nina Strgar

Dostopnost