Skoči na glavno vsebino

V petek, 30. 9. 2016, smo se učenci 5. a in 5. b ob spremstvu razredničark odpravili peš na sevniški grad. Pot je potekala po nasipu ob reki Savi in je hitro minila. Ko smo prišli na grad, nas je pričakala učiteljica Nena  Bedek. Popeljala nas je do galerije, kjer so bile razstavljene njene zanimive umetniške slike. Učiteljica nam je najprej nekaj malega povedala o njenih del, nato pa smo si jih še natančno ogledali. Vsi smo se čudili, kakšne izvrstne ideje ima. Nato smo se odpravili nazaj proti šoli. Učiteljici sta nas presenetili s tem, da sta nas pogostili s sladoledom. Vsi smo bili presenečeni in veseli. Vsak je dobil svoj sladoled, ki smo ga z užitkom lizali. Mljask, mljask. Potem smo se z vsem veseljem odpravili nazaj v šolo.

Lea Godec in Patricija Udovč, 5.a

 

Dostopnost