V 3. razredu smo imeli v Tednu otroka različne dneve dejavnosti. Ponedeljek smo pričeli s kulinaričnim ustvarjanjem, saj smo kuhali prežganko in naredili čokoladne muffine z nutelo. Torek smo preživeli ob igranju z igračami ter predstavitvijo “Mini Planice”. V sredo smo imeli kulturni dan. Ogledali smo si risani film Horton, nato smo pekli kostanj in za zaključek smo se pomerili v vlečenju vrvi. V četrtek smo se odpravili v ZD Sevnica, kjer smo imeli sistematični zdravniški pregled ter redno cepljenje. Petek smo preživeli v naravi, saj smo se odpravili na jesenski pohod na Konjsko in Lukovec. Otroci so v vseh aktivnostih zelo uživali in zagotovo smo uresničili moto letošnjega Tedna otroka “Skupaj se imamo dobro”.