Tretješolci smo prispeli v Osilnico!
Sonček nas prijetno greje, sobe so lepe, mi pa že uživamo v prvih aktivnostih.

Po kosilu smo se odpravili na bazen, kjer smo pokazali svoje plavalno znanje. Cel teden bomo pridno trenirali, da bomo v petek vsi obvladali!

Zvečer smo prepevali pesmi ob tabornem ognju.

Sredino dopoldne smo poleg plavanja preživeli ob spoznavanju travniških rastlin. Nagrada za uspešno plavanje in lepo vedenje je bila ponovno jacuzzi.

Po kosilu smo se sprehodili do centra mesta in si privoščili najboljšo poletno sladico – sladoled.

Popoldne smo plavali v bazenu in kolesarili na čisto pravem poligonu. Pridobljeno znanje bomo kmalu uporabili za pridobitev kolesarskega izpita.

Zvečer smo svoje talente predstavili na dogodku Pokaži, kaj znaš. Vsaka soba je nastopila s točko po želji. Ker smo prej veliko vadili, so točke odlično uspele. Večer se je zaključil s petjem in plesom.

Četrtkovo dopoldne smo začeli s plavanjem in nadaljevali z ribolovom. Izdelali smo ribiške palice in klobučke za senco na žgočem soncu.

Po kosilu smo porisali in popisali naše bele majčke, ki nas bodo spominjale na prvo šolo v naravi.

Popoldne smo streljali z lokom.

Zvečer smo po uradni podelitvi priznanj in diplom uživali v zaključnem plesu.

Torkov dan smo pričeli s preživetjem v naravi.

Iz vej in listja smo si zgradili hišico, postavili smo taborni ogenj in medvedu nastavili past.

Popoldne smo se spopadli s plezalno steno.

Seveda pa smo v bazenu pridno nadgrajevali svoje plavalno znanje. Za nagrado smo si prislužili razvajanje v jacuzziju.

Zvečer smo se pomerili v štafetnih igrah in vlečenju vrvi. Bil je zelo izenačen in napet boj.