Skoči na glavno vsebino

Na OŠ Boštanj smo se v sklopu projektov »Teden pisanja z roko« in »Simbioza šola« odločili, da napišemo nekaj misli stanovalcem DUO Sevnica in jim s tem popestrimo njihov vsakdan.

Letošnje geslo »Tedna pisanja z roko« je bilo »Mislim tiho, pišem počasi«, zato smo najprej dobro razmislili, kaj želimo sporočiti starejšim ljudem. Nato smo veliko pozornosti namenili lepemu pisanju in nastali so prav zanimivi izdelki.

Nekaj izdelkov je takih, ki so namenjeni vsem: npr. Potujoča knjiga, rožica lepih misli, zato lahko polepšajo skupne prostore v domu. Pisma in voščilnice pa so namenjena posameznikom, ki jih bodo želeli prebrati in imeti v svoji sobi.  

Naša želja je, da vsem stanovalcem ob branju teh misli polepšamo dneve. Veseli bomo, če bomo prejeli kakšno pismo tudi nazaj. Morda pa nam uspe tudi medsebojno dopisovanje.

Kaj vse je nastalo in kako smo razveselili stanovalce in zaposlene v DUO Sevnica si lahko ogledate v fotogaleriji. 

Nosilki projektov Silva Žveglič in Andreja Vrtovšek

Dostopnost