Skoči na glavno vsebino

Po prespani noči smo se fantje zbudili po glasnem bujenju deklet in alarma. Nato smo se odpravili na zajtrk. V šoli smo kasneje predstavili teme, za katere smo se pripravljali že doma. Kasneje je vsak izžrebal listek in se odpravil v učilnico k različnim predmetom pouka, ki so potekali v angleščini. Po kosilu smo si najprej ogledali Kallay muzej in teater. V kratkem, a zanimivem filmu nam je bil prikazan razvoj gledališč. Sledil je počitek v hotelski sobi; med opazovanjem okenskega razgleda smo jedli bonbone, nakar so nam ponesreči spodrsnili iz rok na ulico. Dokazi zločina so še vedno na kraju zločina. Zvečer so nas Madžari in njihovi starši odpeljali v restavracijo in ogled čudovite fontane. Zaspani smo se odpravili v  posteljo, v kateri smo zaspani zaspali.

Nočko!

Dostopnost