Skoči na glavno vsebino

Šestošolci so srečno prispeli v Žusterno v Koper, kjer jih je razveselilo toplo sonce. Več utrinkov sledi v naslednjih dneh.

PONEDELJEK in TOREK

Najprej smo se namestili v sobe, nato smo imeli že prvo kosilo. Ker nas je v Kopru pozdravilo sonce, smo dan izkoristili in odšli na morsko obalo ter uživali ob metanju kamenčkov. Sledilo je preverjanje plavalnega predznanja ter že učenje plavalnih tehnik. Po večerji pa smo se odpravili na večerni sprehod po zelo lepo urejeni pešpoti proti Izoli.

Tudi drugi dan je minil v znamenju usvajanja plavalnih veščin. Tokrat nam je dež prekrižal načrte, saj smo namesto popoldanskega sprehoda čas preživeli v sobah ob igranju družabnih iger. Naj vam zaupamo, da nam je to še bolj ustrezalo, saj nismo bili ravno navdušeni nad sprehodom do Kopra.

Dostopnost