Skoči na glavno vsebino

V sklopu Tedna otroka in Nacionalnega meseca skupnega branja, ki ga v letu 2021 obeležujemo med 8. septembrom in 10. oktobrom, smo se v petek, 8. oktobra, ob poslušanju pravljice Ime čarobnega drevesa, avtorice Dianne Hofmeyr, v šolski knjižnici družili z učenci 1. a in b razreda.

Nežni ritmi afriških ljudskih glasbil so nas spremljali skozi zgodbico o čudovitem, okusnih sadežev polnem drevesu sredi daljne puščave, o mogočem pitonu, o kralju živali … in nenazadnje o drobceni želvi, ki je s svojimi občudovanja vrednimi sposobnostmi rešila lačne živali …

Po koncu druženja so prvošolci prejeli knjižnično izkaznico šolske knjižnice, s katero si bodo lahko izposojali knjige in v njih odkrivali neštete zaklade, ki jih le-te nesebično razkrivajo in delijo s svojimi bralci …

 

Dragi otroci, zakladnice znanj vas že stežka pričakujejo …

Dostopnost