Skoči na glavno vsebino

Spoštovani!

Vlada RS je dne 28. 3. 2021 zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih. Odlok velja od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021in bo v Uradnem listu RS, dne 29. 3. 2021.

V  tem času poteka  pouk na daljavo  preko aplikacije ZOOM in sicer na podoben način, kot v predhodnem zaprtju šol. Informacije o podrobnem  poteku pouka bodo učenci dobili od razrednikov  v naslednji dneh.

Nujno varstvo bo  organizirano  za učence od 1. do 3. razreda. Organizira se za učence, katerih oba  starša sta (ali eden od staršev, ki je samohranilec) zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji in v poklicnih gasilskih enotah. Odlok določa, da se zaposlitev staršev ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca (drugi odstavek 2. člena), kar pomeni, da morate starši (oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec)  predložiti ustrezno potrdilo o zaposlitvi naslov: ravnateljica@os-bostanj.si

Za učence, ki imajo subvencionirano kosilo, organizira šola topli obrok. Na obrok se prijavite na: vesna.kralj@os-bostanj.si

Lepo vas pozdravljam in želim lepe praznike.                  Vesna Vidic Jeraj, ravnateljica

Dostopnost