Boštanj, 3. 1. 2021

OBVESTILO UČENCEM IN STARŠEM GLEDE POUKA PO 4. 1. 2021

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Žal vam moram tudi v svojem prvem dopisu v letu 2021 sporočiti, da je Vlada RS na svoji seji, 30. 12. 2020 presodila, da  zdravstvene razmere še vedno ne dovoljujejo varne vrnitve otrok v osnovne šole, ki tako v tednu od 4. 1. do 8. 1. 2021 ostajajo zaprte.

Kot ste verjetno zasledili v medijih, je bilo v preteklih dneh veliko govora in razprav o vračanju učencev v šolo. Stališče ravnateljev, učiteljev in strokovnjakov s področja vzgoje in izobraževanja je, da se morajo otroci čimprej vrniti k običajnemu pouku v živo. Dejavnosti vseh kažejo, da se stvari premikajo, zato verjamem, da se bodo prvi učenci vrnili v šolo še pred drugo polovico januarja.

Na spletni strani šole vas bomo sprotno obveščali o novostih in odločitvah vlade oz. pristojnega ministrstva.

Dovolite, da se vam zahvalim za dosedanje sodelovanje in zaželim lepše leto kot je bilo lansko.

Lep pozdrav.                                                                                       Vesna Vidic Jeraj, ravnateljica