Boštanj, 3. 1. 2021

OBVESTILO UČENCEM IN STARŠEM GLEDE POUKA PO 4. 1. 2021

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Žal vam moram tudi v svojem prvem dopisu v letu 2021 sporočiti, da je Vlada RS na svoji seji, 30. 12. 2020 presodila, da  zdravstvene razmere še vedno ne dovoljujejo varne vrnitve otrok v osnovne šole, ki tako v tednu od 4. 1. do 8. 1. 2021 ostajajo zaprte.

Kot ste verjetno zasledili v medijih, je bilo v preteklih dneh veliko govora in razprav o vračanju učencev v šolo. Stališče ravnateljev, učiteljev in strokovnjakov s področja vzgoje in izobraževanja je, da se morajo otroci čimprej vrniti k običajnemu pouku v živo. Dejavnosti vseh kažejo, da se stvari premikajo, zato verjamem, da se bodo prvi učenci vrnili v šolo še pred drugo polovico januarja.

Na spletni strani šole vas bomo sprotno obveščali o novostih in odločitvah vlade oz. pristojnega ministrstva.

Dovolite, da se vam zahvalim za dosedanje sodelovanje in zaželim lepše leto kot je bilo lansko.

Lep pozdrav.                                                                                       Vesna Vidic Jeraj, ravnateljica

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)