Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši in učenci.

V kolikor bi si želeli izposoditi knjigo iz šolske knjižnice ali jo morda zgolj vrniti, vam sporočam, da bo to mogoče v sredo, 9. 12. 2020, in četrtek, 10. 12. 2020, med 8. in 13. uro, pred glavnim vhodom šole.

Tisti, ki bi knjigo želeli samo vrniti, mi na e-naslov lucka.novosel@guest.arnes.si sporočite datum in uro vašega prihoda.

Tisti, ki pa bi si želeli knjigo(e) izposoditi, pa mi sporočite še naslov želene knjige.

Knjige so vnesene v sistem Cobiss, tako da lahko vsi tisti, ki sistem poznate, na povezavi https://plus.si.cobiss.net/opac7/bib/search (poleg iskalnega niza vnesite še ime šolske knjižnice – OSBOS) preverite ali imamo naslov v šolski knjižnici na zalogi oz. je trenutno prost ali izposojen.

Če pa vam je sistem Cobiss tuj, mi preko e-naslova sporočite, katero knjigo(e) bi želeli, pa vam sporočim ali je na zalogi ali ne.

Na dogovorjen dan in uro pridite pred šolo, kamor vam knjige prinesem. V šolo ne vstopajte.

Lepo vas pozdravljam.

Knjižničarka Lučka

 

Dostopnost