Skoči na glavno vsebino

Tudi letos smo na naši šoli tradicionalno obeležili  Teden otroka. Letošnjo temo je zaznamovalo praznovanje  30. obletnice Tom telefona. Ob tej priložnosti so ves teden potekale različne dejavnosti. Teden, ki smo ga preživeli, je bil teden, v katerem so učenci uživali v različnih dejavnostih in veselih trenutkih. Učenci 1. a in 1. b razreda so dan začeli z branjem pravljic, ki so jih ponesle v čudovit svet. Ogledali so si lutkovno predstavo z naslovom Tri kepice prometa, kjer so otroci na prijazen način spoznavali prometna pravila. Učence je obiskal tudi policist, ki jih je nato popeljal po Boštanju in jih opozorjal na previdnost. Ker je narava najboljša učiteljica, so se učenci odpravili tudi v sosednji gozdiček, kjer so nabirali jesenske plodove in uživali v prelepi jeseni. Nabirali so različne liste, katere so nato opazovali, opisovali in razvrščali po barvi, obliki in velikosti. Ko so prišli nazaj v učilnico, so ustvarjali z jesenskimi plodovi in listi. Teden smo zaključili s peko kostanja in okusne jogurtove pite.

Prvošolci in učiteljice 1.a in 1.b razreda

Dostopnost