Skoči na glavno vsebino

V torek, 23.6.2020, so se učenci 4-8.razred OŠ Boštanj odpravili na bazen Sevnica. Učenci so vajeni daljših sprehodov do Sevnice, zato sploh ni bilo dvoma o tem, da gredo na bazen peš. Krenili smo ob 7.30 in prispeli ravno v pravem času, da je sonce že dobro grelo. Še preden smo nekateri uspeli odložiti nahrbtnike so bili najbolj zagreti že v skoku v vodo. Navdušeni, igrivi in sproščeni so skakali v vodo, odmislili pouk, ocenjevanje in ostale nevšečnosti, ki so nas težile v zadnjih treh mesecih in se neobremenjeno zabavali. Učitelji športa so še dodatno popestrili dan in pripravili štafetno tekmovanje v plavanju. 4.a se je pomeril še s 4.b in 5.razredom v štafeti 5x 25m, 6.a se je pomeril 6.b in 7. razredom v 5x 50m. 8.a in 8.b pa sta se pomerila proti učiteljem v 5 x 50m.

V prvi skupini so slavili 5. razred, v drugi 7. razred, v zadnji pa so učenci morali priznati premoč učiteljem.

Pohvala vsem učencem za izjemno spoštljiv odnos na poti in na bazenu. Preživeli smo res čudovit dan v gibanju, ki si ga bomo še dolgo zapomnili.

 

no images were found

 

 

Dostopnost