Dragi učenci,
zelo mi je žal, da zaradi izrednih razmer (epidemije) pouk ne poteka v ŠOLI in po ustaljenem redu s predpisanim urnikom. Učenje smo primorani izvajati na daljavo in zavedam se, da ta oblika dela od vas zahteva precej zagnanosti, samodiscipline in motivacije. Želim vam položiti na srce, da je šolsko delo vaša naloga in obveza in ne naloga vaših staršev. Prepričana sem, da vas starši spodbujajo in vam priskočijo na pomoč, če jo le potrebujete in za to prosite. Pomoč pa vsekakor lahko poiščete tudi pri učiteljih. Če česa ne boste znali rešiti ali imeli kakršno koli vprašanje v zvezi s snovjo ali navodili, pošljite svojemu učitelju sporočilo na e-mail in v najkrajšem možnem času boste prejeli ustrezna pojasnila.
Do našega snidenja vas prosim, da pazite nase, pomagate staršem pri hišnih opravilih in upoštevate navodila za preprečevanje širjenja okužbe. Ne pozabite na temeljito in pogosto umivanje rok ter sprehode na svežem zraku, kajti vaša najpomembnejša naloga je, da ostanete zdravi.
SREČNO in upam, da se kmalu vidimo!

Vaša ravnateljica, Vesna Vidic Jeraj