Spoštovani starši!

Ministrstvo za šolstvo (MIZŠ) poziva ravnatelje, da v čim krajšem času pridobimo podatke o učencih, ki nimajo urejenega dostopa do računalnikov, tablic, strojne opreme…

MIZŠ razpolaga s podatki o donatorjih in dobrotnikih (podjetja ali posamezniki), ki želijo prispevati opremo  za boljši  internetni dostop  in  izobraževanje na daljavo vsakemu otroku. Prav tako MIZŠ prosi posameznike, ki bi želeli donirati strojno opremo za učence šole, da se povežejo z ravnateljico.

V  šoli imamo kar nekaj  tablic, ki jih prav tako lahko namenimo v izposojo našim učenkam in učencem  za čas trajanja izobraževanja na daljavo. Ravnateljica bo  imenovala komisijo, ki bo računalnike razdelila po naslednjih kriterijih:

1. družina nima dostopa do interneta in računalnika
  2. družina nima računalnika
  3. družina z več otroki

Spoštovani starši, prosim vas, da v primeru težav s strojno opremo (računalniki) v vaši družini, sporočite potrebe na telefonsko številko 051 615 400  ali elektronski naslov: vvidic@guest.arnes.si

Lepo vas pozdravljam.

Ravnateljica Vesna Vidic Jeraj