Skoči na glavno vsebino

Na OŠ Boštanj se učitelji še kako zavedajo, da se učenci lažje česa naučijo, če se ob tem zabavajo. Pred šolo je velika površina, ki nudi odlično okolje za izvajanje pouka, interesnih dejavnosti, podaljšanega bivanja ali pa krajših premorov zunaj na prostem. Otroci se z žogo zapodijo na igrišče še pred 1. uro zgodaj zjutraj, se naužijejo svežega zraka, se nasmejijo s sošolci in pridejo v razred polni energije, zagona in veselja.

Tudi učenci v 3. razredu večkrat izkoristijo novo pridobljeno naravoslovno učilnico, kjer prisluhnejo sošolcem, ki predstavljajo prebrane knjige za bralno značko. Spet drugi izkoristijo čas in prostor za pisanje domače naloge. Vsi pa se razveselijo prostih trenutkov na svežem zraku, ko se lahko igrajo na igralih ali navdušeno brcajo žogo.

Učiteljica 3.r: Andreja Vrtovšek

Dostopnost