Skoči na glavno vsebino

Šesto leto zapored se je Simbioze giba na naši šoli udeležilo 48 babic in dedkov učencev od 1. do 3. razreda. Učiteljica športa Janja Kobold je v okviru svojih ur pripravila zanimive aktivnosti. Najprej so se udeleženci dobro ogreli ob glasbi, nato so nadaljevali z gimnastičnimi vajami. Osrednji del ur pa je bil v vsakem razredu drugače obarvan. Tako so babice in dedki lahko sodelovali pri štafetnih igrah, poligonu ali pa so se preizkusili v spretnostih z žogami. Za zaključek pa so v vseh razredih zaplesali dva plesa, in sicer Račke in Če si srečen.

Ob koncu športa smo babice in dedke povabili v jedilnico na čaj in tudi letos so nam zagotovili, da se v naslednjem šolskem letu spet srečamo, saj so veseli, da so lahko še aktivni in tako razveselijo svoje vnuke in vnukinje.

Dostopnost