Skoči na glavno vsebino

Učenci 4. in 5. razreda smo imeli v ponedeljek, 16. 9. 2019, prvi športni dan v letošnjem šolskem letu. Malo pred 8. uro smo se peš odpravili proti Konjskem, kjer smo imeli prvi daljši postanek z malico. Ko smo se okrepčali, smo pot nadaljevali do bližnje vasi Lukovec. Preden smo prišli do Lukovca, smo si ogledali še cerkev sv. Marije Magdalene, nato pa se sprehodili skozi vas in se ustavili pri kulturnem domu. Tam smo imeli priložnost, da se poigramo na igralih, fantje pa so se odločili za igro nogometa. Po daljšem postanku in igri na Lukovcu, smo se odpravili nazaj v Boštanj. Pot je bila zelo lepa, saj nas je ves čas spremljalo sonce, ki nas je močno grelo. V šolo smo se vrnili malo pred dvanajsto uro, utrujeni a zadovoljni, da je za nami prijeten jesenski pohod.

Dostopnost