Skoči na glavno vsebino

V petek, 1. marca 2019, smo v šolski knjižnici izvedli zaključno žrebanje nagradnega kviza na temo Hansa Christiana Andersena, katerega so imeli učenci možnost reševati od 10. decembra 2018 do konca februarja 2019; torej skoraj tri mesece. Rešitve kviza smo zbirali v posebni skrinjici v knjižnici. Zaključno žrebanje je izvedla strokovna komisija, ki so jo sestavljali učenci Ema Kmetič, Iva Simič, Lea Levičar in Noet Rozman Ravnikar. Celoten postopek je potekal pod budnim nadzorom šolske knjižničarke. Najprej smo odprli skrinjico in našteli 64 izpolnjenih formularjev. Ema Kmetič in Iva Simič sta hkrati iz skrinjice potegnili prvega reševalca kviza, za katerega se je kasneje ob pregledu ugotovilo, da je na eno vprašanje podal napačen odgovor. Žrebanje sta učenki ponovili in tokrat je bila srečna izžrebanka s pravilnimi odgovori Lea Levičar iz 5. b razreda. Za nagrado je, kot se spodobi za knjižni kviz, prejela knjižno nagrado. Iskrene čestitke!

Dostopnost