Skoči na glavno vsebino

za IPPON SEVNICA, 4 zlate, 2 srebrni in 4 bronaste medalje

V soboto 29.9.2018 se je del tekmovalcev  DBV IPPON Sevnica udeležilo SLOVENIJA OPEN JU-JITSU 2018 v Brežicah. Na izredno močnem tekmovanju v ju-jitsu borbah in v prikazovanju tehnik je nastopilo 305 tekmovalcev iz Slovenije, Poljske, Srbije, Italije in Črne gore.  V močni mednarodni konkurenci je med kadetinjami brez poraza osvojila zlato medaljo članica kadetske reprezentance Slovenije , Maša MEDVEŠEK.  Enako uspešna sta bila med tekmovalci U15 tudi  Anže BOŽIČ in Klemen KAJTNA, ki se nista pustila presenetiti in na koncu osvojila prav tako zlati medalji.  Uspeh med tekmovalci U 15 je dodal z 3. mestom in bronasto medaljo še Urban JAZBEC.

V drugem delu tekmovanja, ki je štel za slovenski pokal v 1.krogu ju-jitsu tehnik za mlade, je nastopila močno pomlajena ekipa, ki pa ji mladost ni bila ovira, saj so z osvojitvijo šestih medalj; eno zlato, eno srebrno in tremi bronastimi, dokazali da bodo v naslednjih dveh krogih kar krojili vrh slovenskih tekmovalcev v ju-jitsu tehnikah.

REZULTATI SLOVENIJA OPEN & 1. KROG ju jitsu TEHNIKE za mlade (Brežice 29.9.2018)

Borbe U15, moški

1. mesto Anže BOŽIČ – 50 kg OŠ BOŠTANJ

1. mesto Klemen KAJTNA – 66 kg OŠ SEVNICA

3. mesto Urban JAZBEC – 75 kg OŠ BOŠTANJ

 

  1. Krog SLOVENSKEGA POKALA V JU JITSU TEHNIKAH

Prikaz TEHNIK JU-JITSU

Dečki

1. mesto Žiga MIRT OŠ BOŠTANJ

2. mesto Nikola KOCEV OŠ SEVNICA

3. mesto Aleks ŠVELC OŠ BOŠTANJ

4. mesto Žan POKELŠEK OŠ BOŠTANJ

4. mesto Anže TRAVEN OŠ SEVNICA

6. mesto Erik PINOZA OŠ SEVNICA

7. mesto Tadej ZAKŠEK OŠ SEVNICA

 

Prikaz TEHNIK JU-JITSU

Deklice

2. mesto Nastja BRCE OŠ BOŠTANJ

3. mesto Špela MIRT  OŠ BOŠTANJ

3. mesto Eneja BOŽIČ OŠ  SEVNICA

4. mesto Andreja URH OŠ SEVNICA

8. mesto Tjaša JESIH OŠ SEVNICA

Dostopnost