Skoči na glavno vsebino

Naši fantje, naši šampioni, in njihov mentor ter trener Bojan Dernovšek so v četrtek, 5. 4. 2018, dokazali, da več kot zasluženo sodijo v sam vrh osnovnošolskega rokometa. Pokazali so borbeno igro, a kar je najpomembneje – na igrišču so pustili srce! Dosegli so vrhunski rezultat – 2. mesto v državi, ki je za marsikoga nekaj popolnoma nedosegljivega. Njim je to uspelo in zato smo na OŠ Boštanj upravičeno ponosni. Vsak od nas je počaščen, da imamo neprecenljivo priložnost, da so ti fantje del naše sredine. Zapisani bodo v zlato knjigo OŠ Boštanj, a ne nazadnje tudi v življenjsko knjigo vsakega od nas, ki bomo ponesli njihovo zgodbo v prihodnost.                                                   Fantje! Niti za trenutek ne pomislite, da ste kaj manj kot zmagovalci! Za vse nas, vaše starše in prijatelje ste preprosto edinstveni! Zato se vam lahko samo priklonimo in še enkrat iskreno čestitamo!

 

 

 

Dostopnost