Skoči na glavno vsebino

Še zadnji dan, se vidimo jutri…

Četrtek 16. 3.

Danes je bil spet malce bolj naporen dan, saj smo v bazenu preživeli 5 ur, dopoldan 3 in popoldan 2 uri. Pridno smo vadili in izpopolnjevali plavalne tehnike, prsno, hrbtno, kravl, skok na glavo… Nadaljevali smo z usvajanjem srebrnih delfinčkov in včerajšnji zbirki dodali še nekaj novih 😉

Po kosilu pa smo še malo razgibali naše možgane, saj smo izvedli šolsko matematično tekmovanje Kenguru. Ostali učenci, ki pa se tekmovanja niso udeležili, so v času počitka izdelovali morske slike, ki jih bomo jutri, zadnji dan, podelili našim plavalnim učiteljem ter zelo prijaznemu osebju hotela, ki je skrbelo za to, da smo se v tem tednu dobro počutili. Zvečer smo imeli nočno kopanje in žur v bazenu.
Tako, mislimo, da smo vam za danes povedali vse, jutri pa boste v živo izvedeli še več 🙂
Se vidimo jutri okrog 16. ure pred našo šolo.
Sreda 15. 3.

Sreda je bila pa res nekaj posebnega! Dan smo pričeli s presenečenjem za našega slavljenca Žiga, ki je dopolnil 11 let. Vsi skupaj smo mu zapeli, voščili, okrasili vrata sobe ter mu izdelali manjše darilce. Končno pa je prišel na vrsto tudi izlet z ladjico. Najprej smo pluli do Strunjanskega klifa, kjer smo osvežili znanje o obsredozemskih pokrajinah, nato pa smo v Izoli naredili postanek in se razveselili sladoleda. Na ladjici nas je Žiga pogostil z dobrotami, ki jih je spekla njegova mamica. Res nam je teknilo in en, dva, tri so bile posode prazne. 🙂

Pred kosilom smo imeli čas za igro na igralih, nakup spomnikov, po kosilu pa smo se lotili usvajanja delfinčkov. Danes so nas plavalni učitelji že testirali ter tako smo vsi usvojili bronastega delfinčka, nekateri pa že tudi srebrnega in zlatega.
Učitelj Rok pa nas je presenetil s prav posebnimi medaljami, ki jih je naredil čisto sam.
Po večerji smo imeli še mini disco in Pokaži, kaj znaš z odštekanimi frizurami. 🙂
Uživamo na polno in nimamo časa za domotožje…
Jutri pa novim zmagam naproti!

Torek 14. 3.

Že prvo noč smo spali kot polhi in nekaj sob je potrebovalo ob 7.30 pravo bujenje. Drugi dan nam je zelo hitro minil. Po zajtrku 3 ure plavanja in učenja novih plavalnih tehnik, kosilo, počitek in spet 2 uri dela v bazenu. Po večerji pa sprehod na svežem morskem zraku. V času počitka smo si vzeli čas tudi za vas, dragi starši, in vam napisali razglednice, ki so že na poti k vam 🙂

Jutri pa izlet z ladjico! Juhuhu, se že veselimo! Imejte se lepo tudi vi, vsaj pol toliko kot mi! 🙂
Danes vam pošiljamo utrinke s plavanja.

Ponedeljek 13. 3.

Prvi dan je že za nami… Otroci in učitelji se zelo dobro počutimo, saj nam morski zrak dobro dene. Po kosilu na hotelski terasi smo imeli že prvo plavanje in razvrščanje v skupine. Pridno smo vadili in zato smo si vsi zaslužili spuste po toboganih. Po okusni večerji smo se odpravili na večerni sprehod po Žusterni. Jutri pa se spet oglasimo z novimi utrinki.

Dostopnost