Skoči na glavno vsebino

V tednu od 10. 10. 2016 do 14. 10. 2016 smo se tudi v OŠ Boštanj priključili vseslovenskem projektu Simbioza giba ter tako k sodelovanju povabili babice in dedke naših učencev.

Letos smo izvajali projekt že tretje leto zapored. Skupaj smo privabili 43 pridnih babic in dedkov. Nekateri izmed njih so bili že naši stari znanci, saj se udeležijo te aktivnosti vsako leto.

Športne aktivnosti smo izvajali v šolski telovadnici in na prostem. Učiteljice so pripravile zanimive ure. Vključile so elementarne igre, ogrevalne gimnastične vaje, štafetne igre, poligon, hitro hojo na prostem in celo zaplesali so.

Učenci so stare staršev v zahvalo za sodelovanje povabili še v šolsko jedilnico, kjer so jih pogostili s čajem in tako v prijetnem vzdušju zaključili športno aktivnost.

Vsi stari starši, ki so se temu projektu pridružili, so bili zelo navdušeni in obljubili so, da se v naslednjem letu spet pridružijo. Upamo, da bo temu res tako in da bomo h gibanju privabili še koga.

Andreja Vrtovšek, vodja projekta na OŠ Boštanj

Dostopnost