Zadnji dan šole imamo vsi veliko razlogov za veselje. Učenci uspešno zaključujejo razrede, pohvaljeni so za vse dosežke, ki so jih dosegli v celotnem šolskem letu, veselijo se počitnic in sproščenega vzdušja v šoli. Učitelji pa smo si oddahnili, da smo tudi po zelo drugačnem letu, uspeli zadeve pripeljati do konca.

Učenci 6-8. razreda so se po kulturnem delu in uradnem delu (podelitvi priznanj in spričeval) odločili, da se odpravijo peš v Sevnico na sladoled. Kljub temu, da so učenci 6. in 7. razredom v zadnjih treh dneh prehodili že ogromno kilometrov, veselja na ulici ni manjkalo. Ni manjkalo nasmeškov, petja in tudi plesa.

Tako smo zaključili še eno šolsko leto v dobri volji in seveda v odlični družbi.

Lepe počitnice vsem skupaj

učitelji predmetne stopnje

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)